piątek, 13 kwietnia 2012
Serwer już działa
Problemy techniczne zażegnane obecnie tylko kilka działek nie działa, jeśli są jakieś problemy związane z cuboidami prosimy je zgłaszać administratorom.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz