piątek, 13 kwietnia 2012

Serwer już działa

Problemy techniczne zażegnane obecnie tylko kilka działek nie działa, jeśli są jakieś problemy związane z cuboidami prosimy je zgłaszać administratorom.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz