czwartek, 19 kwietnia 2012
20 slotów
Witam, jak większość z was pewnie zauważyła nasz serwer posiada już 20 slotów
CO to oznacza ?
Oznacza to że na serwerze może przebywać maximum 20 osób, oraz jest mniej lagów.
Myślę że wielu z was ta wiadomość ucieszyła ;)
Pozdrawiam Damian.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz