czwartek, 19 kwietnia 2012

20 slotów

Witam, jak większość z was pewnie zauważyła nasz serwer posiada już 20 slotów
CO to oznacza ?
Oznacza to że na serwerze może przebywać maximum 20 osób, oraz jest mniej lagów.
Myślę że wielu z was ta wiadomość ucieszyła ;)
Pozdrawiam Damian.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz