piątek, 20 kwietnia 2012

,,Jak to się zaczęło" część czwarta

[,,i wtedy”…] Jak ostatnio mówiłem wchodzę na serwer , a tu ! Ruina, szczątki mapy grieferzy wkradli się na konto administratora i po mapce ogólnie były takie dwa zniszczenia mapki ale ta była najgorsza… I cóż wtedy znowu spadek użytkowników i testowa mapa która była hmmm… około dwa tygodnie ale potem administratorem został Blatford, znajomy z innego serwera  jest świetnym budowniczym który zbudował nową mapkę która jest do dzisiaj cały ratusz robił z głowy oraz cały plac wraz z działkami i targiem. Zaczęły się wielkie zmiany graczy znowu nabywało nie dało się wejść na serwer bo było tylko 10 slotów… KONIEC CZĘŚĆI CZWARTEJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz