CZĘŚĆ DRUGA
[Wszystko działało znakomicie i wtedy...] i wtedy na 5 slotowy serwer zaczęli wchodzić gracze jednym z pierwszych graczy na serwerze byli: karola2707 oraz sabina285 a było to 26 stycznia o godzinie 17:00 wtedy pojawiła się też pierwsza publikacja serwera :)
Karola2707 jak wiecie jest teraz administratorem serwera a sabina już nie gra ;)
Ale co było dalej ?
Otóż serwer powoli się rozwijał aż zabrakło działek wtedy postanowiłem zmienić mapkę...
Niestety niektórym osobom to się nie spodobało i tak 10 lutego 2012 roku odszedł z administracji Calezz. Wtedy grała na serwerze Lelka, jak wiecie jest teraz administratorem. Lelka zaprosiła Kamikadze ale to nie koniec historii bo zatrzymaliśmy się na 16 lutym a to jeszcze będzie dłuuuga historia.
KONIEC CZĘŚCI DRUGIEJ
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz