niedziela, 15 kwietnia 2012
Nowy wygląd bloga
Nasz serwerowy blog zmienił swój wygląd, jest teraz bardziej czytelny oraz przejrzysty.
Myślę że się wam spodoba.
Co na serwerze ?
Hmmm...Prace nad budową hotelu zostały rozpoczęte więc nie długo będzie możliwość kupna pokoi.
1 komentarz:
avast
29 kwietnia 2012 19:03
Troche Je*ie po oczach ale jest git :D
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Troche Je*ie po oczach ale jest git :D
OdpowiedzUsuń