Witam, dzisiaj o godzinie 19:00 otwieramy drugie piętro Aquaparku który nosi nazwę ,,Aquapolis" będzie więcej przejażdżek i więcej atrakcji wodnych ! O godzinie 19:00 z okazji otwarcia drugiego piętra będzie odbywać się event.
Zdjęcia z drugiej części Aquapolis o godzinie 12:00 oraz 16:00.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz