Po głosowaniu jednoznacznie wygrało logo numer 4
Zostaje ono oficjalnym logo serwera Fantastic Craft myślę że wam się podoba.
Przypominam że głosowanie na najładniejszą działkę nadal trwa i można oddawać głosy,
głosowanie skończy się w sobotę 14 kwietnia 2012 roku o godzinie 20:00 zachęcam do oddawania
głosów.
(NIE WOLNO GŁOSOWAĆ NA WŁASNE DZIAŁKI !!)
Pozdrawiam DamianPL12
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz