czwartek, 12 kwietnia 2012

Nowe logo

Po głosowaniu jednoznacznie wygrało logo numer 4

Zostaje ono oficjalnym logo serwera Fantastic Craft myślę że wam się podoba.
Przypominam że głosowanie na najładniejszą działkę nadal trwa i można oddawać głosy,
głosowanie skończy się w sobotę 14 kwietnia 2012 roku o godzinie 20:00 zachęcam do oddawania
głosów.

(NIE WOLNO GŁOSOWAĆ NA WŁASNE DZIAŁKI !!)



Pozdrawiam DamianPL12

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz