sobota, 14 kwietnia 2012

Nowa budowla- hotel

Wraz z całą administracją szykujemy luksusowe hotele które będą płatne (1500 craftów mały pokój) i będzie można je według swojego pomysłu dekorować. Niektóre pokoje będą z balkonami z ładnym widokiem na park wodny ,,AquaPolis", w ofercie również zjeżdżalnia wodna dzięki której dostaniecie się w każdej chwili do AquaPolis. Więcej informacji oraz screeny później :) ! Pozdrawiam DamianPL12

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz