Witam, od początku serwera nie mieliśmy jego loga, a więc z dniem dzisiejszym zrobiłem 5 przykładowych logów serwera. Waszym zdaniem jest wytypować poprzez głosowanie (takie jakie jest w poprzednim poście gdzie wybieracie najładniejszą działkę) wasze najlepsze logo pasujące do serwera.
Zdjęcia:
Logo numer 1
Logo numer 2
Logo numer 3
Logo numer 4
Logo numer 5
GŁOSOWANIE:
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz