czwartek, 12 kwietnia 2012

Logo serwera-głosowanie

Witam, od początku serwera nie mieliśmy jego loga, a więc z dniem dzisiejszym zrobiłem 5 przykładowych logów serwera. Waszym zdaniem jest wytypować poprzez głosowanie (takie jakie jest w poprzednim poście gdzie wybieracie najładniejszą działkę) wasze najlepsze logo pasujące do serwera.

Zdjęcia:

Logo numer 1


Logo numer 2


Logo numer 3


Logo numer 4




Logo numer 5


GŁOSOWANIE:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz