Cześć, jak pewnie połowa z was zauważyła na serwerze będą trwały poważne zmiany.
Spowodowane są tym że ostatnimi czasami serwer tracił bardzo dużo na popularności co łatwo zauważyć wejściami na bloga oraz serwer. Administracja się serwerem nie zajmowała i to każdy wie bardzo dobrze, jednak chciałbym w końcu coś zrobić na serwerze i myślę że wkrótce znowu będzie wszystko ,,po staremu"
Mam nadzieję że jeszcze nabierzecie chęci do grania na naszym serwerze i te zmiany pójdą w dobrym kierunku.
Wszelkie sugestie dotyczące serwera możecie zawsze składać pisząc na mój email thedamianpl@gmail.com z chęcią przeczytam wasze sugestie oraz pomysły dotyczące serwera.
Chciałbym też bardzo prosić aby administracja serwera się ze mną skontaktowała na wyżej wymieniony email
lub na moje GG: 6611255 aby umówić kilka ważnych spraw. Serwer zmieni swoją nazwę która była kiedyś tam
za czasów kiedy serwer był na Hamachi i częściowo na dedyku ,,Twierdza Minecrafta" ma to na celu odświeżyć
trochę serwer. Miasta które były zapowiadane zostaną odłożone na drugi plan i pojawią się w przyszłości na razie
trzeba przywrócić serwer do ,,normalności".Mam nadzieje że to się uda i już nie długo pogramy na serwerze.
Pozdrawiam DamianPL1 -Właściciel serwera Twierdza Minecrafta
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz