wtorek, 3 lipca 2012

Otwarcie serwera już dzisiaj ?

Cześć !
Serwer zostanie jednak otwarty szybciej niż myślałem jeszcze tylko kilka poprawek i już będzie można wyłączyć  WL najprawdopodobniej stanie się to dzisiaj. Planowana data otwarcia to dziś 3 lipca 2012 rok. godzina 14:00 czyli już nie długo.
Pozdrawiam Damian

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz