
Już dzisiaj możesz zagrać na serwerze Fantastic Craft i skorzystać z mnóstwa dostępnych nowych itemów i opcji wystarczy że napiszesz swoje zgłoszenie do wersji Fantastic Craft ^2^ Closed Beta w komentarzu pod tym postem.
Wzór zgłoszenia:
Nick na serwerze:
Ile grasz już na serwerze:
Dlaczego właśnie Ty chcesz zagrać w wersje ^2^ Closed Beta:
____________________
Wersja ^2^ Closed Beta jest dopiero wersją testową niektóre funkcje jeszcze mogą nie działać prawidłowo lub jeszcze nie zostały dodane. Aby zagrać na serwerze wymagany jest SpoutCraft którego znajdziecie na blogu.
Premiera Fantastic Craft już pod koniec czerwca.
Pozdrawiam DamianPL1.
LoLa
OdpowiedzUsuńod lutego
ja chce, bo lubie towarzystwo na serverze (tylko na tym tak sympatyczne), wszystko tu fajne, itd...