niedziela, 3 czerwca 2012
Czemu warto mieć spouta na naszym serwerze ?
CZEMU WARTO MIEĆ SPOUTA NA NASZYM SERWERZE ?
1.Nie dostaniesz kicka/bana za brak launchera
2.Będziesz mógł/mogła uczestniczyć w imprezach na których jest puszczana muzyka.
3.Będziesz mógł/mogła budować jeszcze lepsze budowle dzięki nowym itemą.
4.Jeśli nie posiadasz premium, będziesz mógł/mogła mieć własny skin/pelerynkę.
5.Zbudujesz własną stacje radiową.
Jest jeszcze tego więcej np. Nad zwierzakami które oswajamy jest imię właściciela.
Poradnik jak zainstalować spouta: http://craftfantastic0.blogspot.com/2012/06/spoutspecjalny-launcher-dla-serwera.html
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
pokaż jak zmienic skina w spoutcrafcie
OdpowiedzUsuńCzemu nie mogę wejść na server?
OdpowiedzUsuńkokok