niedziela, 3 czerwca 2012

Czemu warto mieć spouta na naszym serwerze ?

CZEMU WARTO MIEĆ SPOUTA NA NASZYM SERWERZE ? 1.Nie dostaniesz kicka/bana za brak launchera 2.Będziesz mógł/mogła uczestniczyć w imprezach na których jest puszczana muzyka. 3.Będziesz mógł/mogła budować jeszcze lepsze budowle dzięki nowym itemą. 4.Jeśli nie posiadasz premium, będziesz mógł/mogła mieć własny skin/pelerynkę. 5.Zbudujesz własną stacje radiową. Jest jeszcze tego więcej np. Nad zwierzakami które oswajamy jest imię właściciela.
Poradnik jak zainstalować spouta: http://craftfantastic0.blogspot.com/2012/06/spoutspecjalny-launcher-dla-serwera.html

2 komentarze: