wtorek, 1 stycznia 2013

Szczęśliwego nowego roku !

Z okazji nowego roku czas aby podsumować stary 2012 
Głosowaniem !

Pierwsza kategoria 
Najlepsza osoba z obsługi serwera.
Czyli osoba która wykonuje swe zadania sumiennie, miła, staranna.

Głosowania się będą pojawiać po prawej stronie na blogu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz