niedziela, 2 września 2012

Kolejny Let's Play #1 - Kolejne początki...

Witam z tej strony Damian jak widzicie blog zmienił trochę wygląd Mam dla was kolejny dobry news otwarcie serwera 10 października 
Ciekawi pewnie jesteście co to za kanał, co to za film, co to za kolejny let's play. To jest pierwszy odcinek moim zdaniem najlepszej serii gameplay'i o minecrafci'e jaki znam na youtube prowadzący go a dokładnie DevilAnarchist (zapamiętajcie :D) zapewne pamiętacie go bo jest adminem na naszym serwerze, a więc zapraszam na ten kanał widać na nim dużo chęci do nagrywania nie na sposobie ,,Nagram bo musze mieć dużo wyświetleń, widzów" tylko po prostu bez owijania w bawełne pojawił się o to taki ,,Kolejny let's play" chodź czy ja wiem czy kolejny DevilAnarchist wykazuję się dużą charyzmą,pomysłowością i humorem polecam bardzo jego kanał na zbliżające się jesienne dni i zapewniam wam że w 100 % się nie znudzicie :]
Dzisiaj ostatni dzień wakacji 2 września.
Pozdrawiam Damian


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz